+90 530 580 2480 - +90 216 474 7426
info@krcmalimusavirlik.com

Genel Müdür’den

Genel Müdür’den

KRC Mali Müşavirlik

Günümüz iş dünyasında yaşanan aşırı rekabetçi ortam, kurumların veya şirketlerin iş hedeflerine yönelik, teknolojik alt yapıya dayalı dijital etkinliklerini arttırmalarını ve de kurumsal bir yönetim yapısı kurmalarını gerektirmektedir.

İçinde bulunduğumuz zamanla doğru orantılı olarak hızlı bir büyüme ve yapısal değişim yaşamakta olan firmaların; kurumsal yapılanma gereksinimlerini gözden geçirerek “sağlam tabanlı ve teknolojik büyüme ortamına uygun” hale getirmeleri, başarılarının devamlılığı açısından kritik bir önem taşımakta…

Bunun için de, en önemli araçlar arasında; etkin hedef ve amaçlarına odaklı “sürdürülebilir kurumsallaşma” ve de “kurumsal yeniden yapılanma sisteminin” oluşturulması yer almaktadır.

Stratejik planlama ile İyi tasarlanmış ve etkin olarak işleyen kurumsal yönetim sistemi, şirketinizin veya kurumunuzun gelişimine paralel finansal sonuçları da, erken uyarı sistemi vazifesi görerek ikaz eder ve olası operasyonel hata ve problemlerden sizleri uzak tutar.

Firmaların analizlere dayalı olarak geleceklerinin planlanması ile daha sağlam, daha sağlıklı ve daha karlı hale getirilmesi için, kısaca performansların geliştirilip izlenmesi için, stratejik planlama gereklidir. Dolayısıyla, stratejik planlama faaliyetleri bir şirketin hem amaçlarına ulaşmasına yardımcı olur hem de firmaların kurumsallaşmasına destek sağlar.

Geleceğinizi Birlikte Planlayalım…

H. Sefa KARAHAN

+90 216 474 74 26
+90 530 580 24 80
info@krcyonetim.com
İnönü Caddesi Sümer Sokak Sümko Sitesi M-2 / B Blok Da:5 34736 Kozyatağı - İstanbul

Arşivler

Kategoriler