Bordrolama Hizmetleri

Bordrolama HizmetleriBORDROLAMA HİZMETLERİ VE DANIŞMANLIĞI

Günümüzde BORDROLAMA işlerinin yürütülmesi artık uzman firmalara bırakılmaktadır. Bu yolla insan kaynakları birimleri asli görevleri olan eğitim, organizasyon, performans değerlendirme ve kariyer planlama faaliyetlerine odaklanabilmektedirler.

Kuruluşlar bu yolla donanım ve sistem oluşturma maliyetlerini ortadan kaldırmakta, ücret hesaplama işlemlerinin yapılması sırasında doğabilecek mevzuat risklerinden kurtulmakta, ve ücret gibi hassas bir konunun gizlilik çercevesinde yürütülmesini sağlamaktadırlar.

Aşağıdaki Hizmetler ;

- Personel ücret bütçesinin hazırlanması
- Personel ücret ödemeleriyle birlikte kıyaslamalı ayrıntılı raporların düzenlenmesi
- Ücret Bordroların hesaplanması ve basımı
- SGK bildirgelerinin düzenlenmesi, kuruma bildirilmesi
- İş-kur belgelerinin hazırlanması ve kuruma bildirilmesi
- İşe giriş ve çıkış işlemlerinin yürütülmesi, tazminatların 
 hesaplanması ve ibranamelerin hazırlanması şirket yükü olmaktan çıkacaktır.

BORDROLAMA hizmetleri ile şirketlerin insan kaynakları departmanlarında bu işleri yapacak personeli istihdam etmelerine gerek bulunmadığı gibi yönetsel kararların alınmasında büyük bir zaman tasarrufu ve maliyet azalışı sağlanmaktadır.

BORDROLAMA hizmeti ile birlikte; istenildiğinde ücret artışı sistemi ve çizelgelerin hazırlanması, rapor olarak sunulması, personel devam sisteminin kurulması ve takibi konusunda danışmanlık hizmeti verilmektedir.

BORDROLAMA hizmeti aşamalarına gelince;

- Mevcut personelin bilgi girişinin yapılması
- Personel özlük dosyalarının hazırlanması
- Personelin puantaj bilgilerinin girilmesi
- Güncel mevzuata uygun ücret bordrolarının hazırlanması
- Banka kanalı ile ücret ödeme işlemlerinin yapılması
- Aylık SGK periyodik işlemler
- Aylık İşkur periyodik işlemler
Siz de KRC Mali Müşavirlik / Bordrolama Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için +90 216 4747426 / +90 530 5802480 numaralı telefonlarımızdan ya da info@krcyonetim.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. 

İstanbul Muhasebe SMMM, İstanbul Mali Müşavirlik, Bordrolama Hizmetleri, İstanbul Mali Danışmanlık, Bordrolama Danışmanlığı, Kadıköy Mali Müşavir Firmaları, Yönetim Danışmanlığı Şirketleri, İstanbul SMMM Yönetim Danışmanlığı, Danışmanlık Şirketi, Danışmanlık Firması, Yatırım Danışmanlığı, Kurumsal Eğitim Hizmetleri, Yöneticilik Eğitimi, Yönetim Eğitimi, Satış ve Pazarlama Eğitimleri, Finans Eğitimi, İnsan Kaynakları Danışmanlığı, Personel Seçme Yerleştirme,
PAYLAŞ :
ETİKETLER : , , , , , ,

Linkedin

Facebook

Twitter

En Çok Okunanlar

Sosyal Medya

Bizi sosyal mecralardan takip edin.