BORDROLAMA HİZMETİ ALMAK MALİYETİ DÜŞÜRÜYOR

BORDROLAMA HİZMETİ
Geleceğinizi Birlikte Planlayalım


“Günümüzde KOBİ’lerin temel sorunları; düşük karlılık, stok fazlalığı, alacak tahsil süresi uzunluğu ve bu bileşkelerin doğurduğu finansman ihtiyacıdır. İşte burada KRC Yönetim’e dolayısıyla kurumsallaşmaya ihtiyaç doğuyor.”

KRC Yönetim; her biri ayrı departmanlar olarak yönetilen dört ana iş koluyla hizmetler veriyor.

Bu hizmetleri oluşturan Yönetim Danışmanlığı, Kurumsal Eğitimler, İnsan Kaynakları, Mali Müşavirlik’in yanında; Bordrolama Hizmetleri, Finansal Danışmanlık, Fizibilite Çalışmaları, Denetim ve Aile Anayasası dahil tüm kurumsallaşma çalışmalarını yürütüyor. Ayrıca Urge projeleri, Avrupa Birliği projeleri, Kalkınma Ajans destekleri başta olmak üzere, Devlet Destekli Projelerde de Türkiye genelindeki kurumlara danışmanlık sağlıyor.

KRC Yönetim Genel Müdürü Sefa Karahan “İnancın olmadığı yerde başarı da olmaz. Firmalarda öncelikle beklentimiz, değişime hazır olup olmadıklarına bakıyoruz. Moda diye veya tavsiye üzerine danışmanlık hizmeti almaya çalışan firmalardan uzak duruyoruz.Yaptığımız çalışmalarla, maksimum kar ve minimum finansal risk prensibiyle hareket ediyoruz. Satış arttırma, karlılık, alacak tahsili ve stok kontrolü gibi şirketlerin can damarı olan konularda sistematik süreçler kuruyor ve uyguluyoruz” diyerek sözlerine başlıyor. Öncelikle firmada check-up yaptıklarını dile getiren Karahan; çıkan sonuca göre yol haritasını oluşturup, uygulamasını yaparak, kişiye değil sisteme dayalı bir mekanizmayı hayata geçirdiklerini açıklıyor.

 “KOBİ’lerin kurumsal gelişimi ile birlikte karlılıkta artış, alacak tahsil süresinde kısalma, stok seviyelerinde düşüşler sağlanır.”

Yönetim DanışmanlığıKRC Eğitimleri Farkındalık Arttırıyor

Eğitimleri hazırlarken, firmanın ve kişinin eğitimden beklentileri, katılımcı sayısı, katılımcı profili gibi noktaları baz aldıklarını söyleyen Karahan, “Eğitimlerimiz, konu ile ilgili eğitmenlerimiz tarafından veriliyor. Örneğin, Satış ve Pazarlama eğitimlerini dört-beş farklı eğitmen ve içeriklerle ile hazırlıyoruz. Kopyala yapıştır modeli uygulamadığımız için de nokta atışı konuları vurguluyoruz” diyor. Böylece, hem zamandan kazandırdıklarını hem de eğitimi alan kişilerin eğitime olan bakış açılarını sıcak tuttuklarını ifade eden Genel Müdür, eğitimi alanların aldıkları eğitimler ile farkındalığı süreç içerisinde yaşadıklarını sözlerine ekliyor.

“En ucuz finansman, iç kaynaklardan sağlanandır. Zira maliyeti ve riski sıfırdır. Kurumsallaşma lüks bir şey gibi gözükse de esasında kendi maliyetini çıkaran karlı bir yapıdır.”

Bordrolama Hizmetleri


Bordrolama Hizmeti Almak Maliyeti Düşürüyor

Sefa Karahan’ın aktarımlarına göre, işletmelerin hızı ve zamanı yakalamak için maliyetlerini minimize etmeleri gerekiyor. Bu nedenle, şirketlerin ana faaliyet konuları dışında kalan, zaman kaybı ve maliyet artışına neden olan konuların, dış kaynaklardan (outsource) sağlanması tercih ediliyor. Bunların başında da bordrolama hizmeti geliyor. Karahan, bu hizmeti alan işletmelerin sağladığı avantajları şöyle sıralıyor: SGK indirimlerinden yararlanılması, SGK – İş kanunu ve değişkenlik gösteren mevzuat risklerinin ortadan kalkması, Yoğun eleman sirkülasyonundan kaynaklanan sorunların ve sıkıntıların yaşanmaması, Proje bazlı çalışmalarınızda personel sayınızın ve iş yükünüzün artmaması, Mevcut bordrolama departmanında çalışan personel maliyetinin azalması.

KRC Yönetim Genel Müdürü / Sefa Karahan

Siz de KRC Yönetim Danışmanlık Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için bize 0.216.474 74 26 numaralı telefonumuzdan ya da info@krcyonetim.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.


İstanbul Muhasebe SMMM, İstanbul Mali Müşavirlik, Bordrolama Hizmetleri, İstanbul Mali Danışmanlık, Bordrolama Danışmanlığı, Kadıköy Mali Müşavir Firmaları,
Yönetim Danışmanlığı Şirketleri, İstanbul SMMM Yönetim Danışmanlığı, Danışmanlık Şirketi, Danışmanlık Firması, Yatırım Danışmanlığı,
Kurumsal Eğitim Hizmetleri, Yöneticilik Eğitimi, Yönetim Eğitimi, Satış ve Pazarlama Eğitimleri,
Finans Eğitimi, İnsan Kaynakları Danışmanlığı, Personel Seçme Yerleştirme, ERP Süreç Danışmanlığı, ERP Projeleri, ERP Sistemleri, Kurumsal Kaynak Planlaması,
PAYLAŞ :
ETİKETLER : , , , , , , , ,

Linkedin

Facebook

Twitter

En Çok Okunanlar

Sosyal Medya

Bizi sosyal mecralardan takip edin.